psc
psc
psc

Scalp and Body Ointment - 50g

Scalp and Body Ointment - 50g
$40.00
View More details
We comply with HONcode standard for health trust worthy information: verify
 

Dr. Micheal's products in the Europe media

Television & Radio

ČRo 1 - Radiožurnál (27.10.2008 13:00) - "Odpolední Radiožurnál s Jiřím Chumem"

Motožurnál: nehody týdne - příběhy z našich silnic, benzin a nafta stále zlevňují, dva řidiči zachránili při nehodě malé dítě; knihovnička Jany Klusákové; probíhá týden lupénky; zrušení víz při cestě do USA pro Česko
od 43:20
::Read More::

tn.cz (9. 10. 2008) - "Kožní problémy řešte právě na podzim!"

Na podzim je správný čas proto, abychom si doslova nastavili zrcadlo pravdy a prohlédli svá tělíčka po letní sezóně poněkud podrobněji. Je totiž ideální doba, kdy se objednat na kožní oddělení a nechat si udělat příslušná vyšetření kůže, která byla po celé léto namáhaná sluncem, chlorem nebo mořskou solí.
::Read More::

 

tn.cz (9. 10. 2008) - "Ptejte se na kožní problémy!"

Trápí vás akné, lupénka a melanom...
Ptali jste se dermatoložky prof. MUDr. Jany Hercogové, CSc., přednostky Dermatovenerologické kliniky UK 2. LF a FN Na Bulovce
::Read More::

 

tn.cz (24. 9. 2008) - "Dnešní tisk: Noid rozprodává majetek, v MHD se šíří dezinfekce"

I když je to jen kosmetický krém, může účinně "léčit" lupénku, píše Mladá fronta Dnes o krému australské firmy Dr. Michaels. Ta podle zkušeností pacientů účinně pomáhá potlačit příznaky nepříjemné nemoci – lidé se díky ní zbaví nepěkných červených skvrn na těle. Krém je ale dosti drahý a nijak na něj nepřispívají zdravotní pojišťovny. To, že lék pomáhá víc než 80 procentům pacientů, příjemně překvapilo i předního dermatologa Františka Novotného.


ct24.cz (23. 9. 2008) - "Dermatologové představí nový lék na lupénku"

Nové přípravky na chronickou kožní chorobu lupénku mají podle rozsáhlé studie českých dermatologů více než 80procentní úspěšnost. Převážně přírodní léčebná kosmetika, kterou vyvinul australský lékař Michael Tirant, přitom vyžaduje pouze krátkodobou domácí léčebnou kúru a podle studie během 8 týdnů vyhojí 60 % pacientů zcela a dalších více než 20 % zbaví více než poloviny projevů..
::Read More::