psc
psc
psc

PSC 6

PSC 6
$37.00
View More details
We comply with HONcode standard for health trust worthy information: verify
 

Dr. Micheal's products in the Europe media

News Paper

AHA (11. 11. 2008) - "Tomáš Váňa (11) - "Kvůli lupénce byl bez vlasů"

Tomovi pomohla tzv. přírodní kosmetika, kterou dosud lékaři odmítali jako neúčinnou. Po testech, jež proběhly v pěti fakultních nemocnicích v Česku, ale i v Rakousku, Maďarsku a Rusku, začali obracet, zdravotní pojišťovny ale ne…
::Read More::


tAktuálně.cz (29. 10. 2008) - "Proti lupénce myšími protilátkami i ovocnými kyselinami"

V současné době je ale možné kromě kortikoidů vyzkoušet i jiné způsoby zevní léčby lupénky. Na trh se dostala řada australských výrobků, které kortikoidy neobsahují, přesto mají podle studií až závratnou úspěšnost. Navíc jsou volně dostupné v lékárnách. Po léčbě těmito přípravky, které fungují zejména na bázi ovocných kyselin, se dostavily na rozdíl od akutních stavů velmi dobré výsledky u stavů chronických.V současné době je ale možné kromě kortikoidů vyzkoušet i jiné způsoby zevní léčby lupénky. Na trh se dostala řada australských výrobků, které kortikoidy neobsahují, přesto mají podle studií až závratnou úspěšnost. Navíc jsou volně dostupné v lékárnách. Po léčbě těmito přípravky, které fungují zejména na bázi ovocných kyselin, se dostavily na rozdíl od akutních stavů velmi dobré výsledky u stavů chronických.
::Read More::

 

BLESK.CZ (29. 10. 2008) - "Lupénku pokoří výtažky z ovoce"

Lupenkáři pozor! Lékaři přichází s dobrou zprávou! Až 80 % nemocných chronickou formou lupénky v Česku, může být vyléčeno. Žádné kortikoidy, žádné dehty.
::Read More::

 

Hospodářské noviny (9. 10. 2008) - "Jako žíznící na poušti"

INemocným trpící lupénkou svítá nová naděje. Čeští lékaři slaví úspěch s novou kosmetikou na přírodní bázi. Je účinná a vhodná i pro malé děti.
::Read More::


ŠÍP (25. 9. 2008) - "LUPÉNKA dohání lidi k sebevraždám!"

"Novou nadějí pro chronicky nemocné pacienty se jeví přírodní přípravky Dr. Michaels. Kombinace čisticího gelu, masti a tělového mléka dosahuje u chronicky nemocných pacientů vysoké efektivity už do několika týdnů. Úspěšnost je přes 80 procent a přípravek neobsahuje žádné kortikosteroidy," shrnuje výsledky testů na klinice profesorka Hercogová.
::Read More::