psc
psc
psc

Scalp Psoriasis (Mild) Pack

Scalp Psoriasis (Mild) Pack
$120.00
View More details
We comply with HONcode standard for health trust worthy information: verify
 

Dr. Micheal's products in the Europe media

Testimonies of the Czech patients

Z elektronické pošty

7.10.2008 10:12 Pacientka pí Nováková
Dobrý den,
chtěla bych Vám, touto cestou strašně moc poděkovat, že jsem si po 5 letech konečně užila léto se vším, co k němu patří, tím myslím krátké sukně, šaty atd. Vaše přípravky jsem začala používat na podzim 2006, v únoru 2007 jsem otěhotněla a tím se mi lupenka zas trochu zhoršila, ale kdyz jsem rodila, neměla jsem na sobě ani flíček. Mám pěknou postavu a strašně jsem se trápila, dokud jsem měla fleky na nohou na krátké sukně jsem mohla zapomenout a o plavkách ani nemluvím. Vyzkoušela jsem několik přípravků, ale byly to jen vyhozené peníze. Sada není nejlevnější, ale vyplatí se to. Přípravky Dr. Michaels jsou zázrak a ten, komu lupenka otravuje život, by je měl vyzkoušet a vydržet jako já. Mám krásného, zdravého syna a tělo bez lupenky, která mi jen srážela sebevědomí. Teď jsem šťastná a za to vděčím z části Vám, tak ještě 1x moc děkuju za to, že je tu někdo jako Vy.
Mějte se krásně. Nováková


Léčba lupénky s přípravky Dr. Michaels - výsledky studie a další informace (bonduvblog.blogspot.com, 25. 9. 2008)

Dlouho jsem se neozval, ale můj život neztratil na zajímavosti :) Naopak! Stále mě baví. Jak jsem již psal, lupénka je teď u mě pěkně pod pantoflem. Moc bych přál každému lupénkáři, aby zažil 4 měsíce v kuse jako já - bez starostí. A protože mi bylo pomoženo, tak jsem se rozhodl zkusit pomoci ostatním - prostřednictvím médií a svého příběhu. Snad se to podaří a lidé zkusí převážně přírodní a bezkortikoidní přípravky Dr. Michaels a ony jim pomůžou....
::Read More::

 

Z elektronické pošty

16.06.2008 15:16 Pacientka H. V.
Dobrý den,
Váš přípravek - mast, používám necelý rok. Dozvěděla jsem se o Vašich výrobcích z jednoho časopisu a pak na internetu. Nelenila jsem a ihned jsem je zakoupila na objednávku v lékárně. Ze začátku jsem byla trochu nedůvěřivá, neboť jsem již předtím vyzkoušela nejeden přípravek. Nyní ale Vám mohu s klidným svědomím napsat, že je to zázrak. Má nemoc se zlepšila o 80% a jsem za to moc vděčná.
Děkuji a s přáním hezkého dne.

02.06.2008 14:08 KK z Mostkovic
Vážená paní Gaubeová, děkuji Vám za potvrzení objednávky. Více než 3 roky jsem měla problémy se suchou pokožkou ve vlasech, neustále jsem používala různé přípravky předepsané kožní lékařkou, ale nic nepomáhalo, naopak se stav zhoršoval. Přestala jsem nosit tmavé oblečení, protože jsem se styděla, jak jsem měla neustále posypaná záda. Nedovedete si představit mou černou klávesnici u počítače v práci, potahy v autě atd. Nejhorší bylo neustálé svědění, které bylo nesnesitelné. V hlavě se mi dělaly už tak silné suché šupiny, že jsem přestala chodit ke kadeřnici. Začala jsem si studovat tyto problémy na internetu a objednala si první sadu Dr. Michaels. Přesně podle doporučení jsem se začala léčit sama. Asi mi nebudete věřit, ale dnes mne hlava nesvědí a šupiny nepadají. Pro lepší aplikaci jsem si zkrátila vlasy a tři roky utrpení jsou pryč. Ta první sada mne stála v lékárně kolem 3 000,- Kč, proto jsem uvítala Vaši nabídku. Pokožka se mi zlepšila za měsíc, což je neuvěřitelné, ale je to fakt. Doporučuji všem vyzkoušet, je to zázrak. Navíc jsem na jaře měla na rukou a v obličeji atopický ekzém, který již taky zmizel. Děkuji mnohokrát a prosím o informace při dalších akcích.

 

Ondřej Tichota: Trpěl jsem lupénkou, teď mám klid

Pozitivní noviny | 02. 06. 2008

Pocházím z Mělníka, jehož ulicemi se od svých 11 let procházím s nevyléčitelnou nemocí kůže. Na projevy lupénky zabíraly účinně jen pobyty u moře a léčba v denním sanatoriu v Praze-Čimicích. Z mastí užívaných doma dokázaly proti neustále se rozrůstajícím suchým červeným flekům zabírat jen hormonální masti, ovšem s krátkodobým účinkem. Ten bujení psoriásy vlastně jen trochu zpomaloval, ona se šířila dál, a k tomu za soustavného vpravování škodlivých kortikosteroidů do mého těla. Ale lupénka ze mě nyní kvapem mizí – díky přírodním mastem z Austrálie. Nic podobného jsem za 16 let nezažil.
::Read More::


Z elektronické pošty

Před kůrou

03.03.2008 13:03 Markéta Váňová
Dobrý den. Mám 11ti letého syna. Od 5 let trpí lupénkou ve vlasové cásti. Na prelomu roku se mu objevily loziska po celém trupu, stehnech, rukou a cele. Kolena a lokty má cisté. Pouzívali jsme konopné masti, kortikoidy , navstevujeme solnou jeskyni. Nic nepomáhá. Prosím muzete mi zaslat vzorek výrobku dr. Michaelse?? Syn je moc nestastný, nechce chodit ani mezi deti.

10.03.2008 prim. MUDr. Štěpánka Čapková
Milá kolegyne, ráda se chlapce ujmu, pokud jiz budeme mít sady pro deti v týdnu od 17. 3., at syn paní Vánové prijede dne 21. brezna po 12. hodine, nejprve je nutno v prízemí v kartotéce zalozit kartu. Mne najde na Detské kozní ambulanci ve 3. patre Detské polikliniky. Zatím s pozdravem Prim. Čapková
Po kůře

27.03.2008 13:03 Markéta Váňová
Vázená paní Gaubeová, moc vám dekuji za zprostredkování lécby pro mého syna, léky dr. Michaelse u Prim. Čapkové v Motole. Myslím, ze si zaslouzíte vedet, ze po 4 dnech pouzívání se lupénka ve vlasové cásti témer ztratila. Jen na pár drobných ruzových flícku má kuzi na hlave po 7 letech úplne jako zdravý clovek. Na tele se postupne vyhojují vetsí loziska, loziska spendlíkové hlavicky se nezvetsují. Predstavte si 11ti letého kluka jak stojí pred zrcadlem a pláce radostí. Dostala jsem ten nejhezcí dárek k zítrejsím narozeninám. Moc vsem dekuji. S práním vseho dobrého Markéta Vánová

21.05.2008 17:19 Markéta Váňová
Děkuji, syn je zatím bez jakýchkoli příznaků. Už 5-6 týdnů nepoužíváme masti a zatím v pořádku. Je to zázrak, doufám, že to vydrží. Váš leták jsem dala do ordinace dětského lékaře kterého moje děti navštěvují, aby i ostatní rodiče dětí s lupénkou dostali stejnou šanci jako my. Všude Vás doporučuji a ještě jednou moc a moc děkuji.
Vaši vděční Váňovi z Ústí n. Labem.